Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

samotny mężczyznaZ powodu zaniku mięśni poszukuję osób, które choćby czasem mogłyby mi pomóc.
Np. przyjechać do mnie na weekend, albo towarzyszyć mi, gdy mam jakiś ciekawy wyjazd. Ostatnio była możliwość wyjazdu do Włoch - praktycznie bezpłatnie - zarówno dla mnie jak i opiekuna.
Myślę jednak, że za jakiś czas znowu pojawi się jakaś ciekawa okazja.

Nie każdy ma świadomość, że taki wspólnie przeżyty czas może to być dobry i cenny również dla osoby towarzyszącej.
Często słyszę od nich, że rozmowa ze mną pomaga bardziej niż spotkanie z psychologiem. Może jest tak, dlatego że dzięki moim różnym doświadczeniom potrafię wiele zrozumieć i słuchać. Jednocześnie potrafię przeanalizować różne wątki wypowiedzi. To pozwala mi naprowadzić taką osobę by sama lepiej się zrozumiała i umiała wyciągnąć wnioski. Może dlatego nazywają mnie dobrym psychologiem:)

Nie chciałbym, aby pomagał mi "robot", który wykonuje zadane czynności, lecz osoba, która rozumie, czuje i też ma swoje potrzeby...

Nie ma dla mnie znaczenia doświadczenie, wystarczą chęci i otwartość.

Tłumaczę i uczę wszystko "krok po kroku", gdyż nie mam problemu z komunikowaniem się - łatwo nawiązuję kontakty, jestem szczery i staram się cieszyć życiem :-)

Mieszkam na wsi z rodzicami, którzy na co dzień mi pomagają.

Wyżywienie wraz z domownikami - czym chata bogata ;)

Byłbym wdzięczny za kontakt na mój mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dodaj komentarz