Przyjaciel

W poszukiwaniu przyjaźni

czekam na list

czy zostaniesz moim przyjacielem?Ponieważ jestem niepełnosprawny ruchowo, postanowiłem napisać do Was, aby w ten sposób spróbować przebić się przez oddzielający mnie od świata "mur, do którego cegły wstawiło społeczeństwo, a zaprawę przygotowałem sam".

Wiem, że moja ułomność fizyczna w społeczeństwie ludzi zdrowych i goniących za dobrami konsumpcyjnymi, budzi pewien lęk. Może on wynikać z tego, że dostrzega się we mnie jedynie osobę wymagającą pomocy, której niekiedy rzeczywiście potrzebuję.

Pomimo mojego schorzenia, a może właśnie dlatego, staram się żyć możliwie jak najbardziej aktywnie i próbuję czegoś dokonać, gdyż najgorsze dla mnie byłoby przemienienie mojego życia w wegetację. Dlatego bardzo dużo czasu poświęcam na samodzielną naukę.

Staram się również rozwijać moje wnętrze i dzięki temu coraz lepiej dostrzegam całe przeogromne piękno przyrody, gdyż natura, choć zagrożona, zawsze będzie szlachetna i najpiękniejsza.

Ufam, że zdanie, które przeczytałem w tej gazecie "Obecność przyjaciela może bardzo dopomóc w tym, abyśmy wznieśli się ponad samych siebie, by zostały rozbudzone nasze serca", za sprawą jakiegoś listu, urzeczywistni się również w moim życiu.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"List"

Dodaj komentarz

Komentarze  

#44 Piotr 2021-10-08 09:47
Hej szukam kogoś do rozmów czy popisania a może do pobiegania,spac erów z Legnicy czy okolic czy nawet wspólnej kawy Pozdrawiam :)
#43 Klaudia 2021-09-30 14:22
Cześć, szukam osoby wyrozumiałej, empatycznej, nie musi być przebojowa, ja też nie jestem ;) do porozmawiania o wszystkim i o niczym. Mam 26 lat, mieszkam w Sosnowcu i na chwilę obecną jestem na urlopie macierzyńskim. Szukam przyjaciółki do wspólnej kawy, spacerów. Pozdrawiam :-)
#42 Róża 2021-09-26 11:27
Cześć
Szukam przyjaciół, lub znajomych do wspólnego popisania, pogdania lub chociaz spotkania się . Bardzo chce aby ta osoba była normalna, czyli dało by się z nią normalnie na rózne tematy pogadac. Jestem taką osobą co umie wysłuchac i doradzic. I jestem otwarta na nowe znajomości więc jak chcesz to śmiało pisz :lol: :D
Znajduje się w wieku m.in. (16-18) lat , ale też można do mnie pisać w różnej wiekowej różności XDD. Jak jesteś osoba zboczoną to nawet nie pisz do mnie i nie marnuj mojego cennego czasu. Też zapraszam osoby z Krakowa oraz okolić , bo wtedy można by sie spotkać np. po dłuzszej znajomości. Więc jak jestes dziewczyną czy facetem to pisz ja nie gryze. :o :P
#41 Agnieszka 2021-09-20 19:19
Hej
Szukam przyjaciół do popisania którzy cenią przyjaźń potrafią słuchać chociaż nie lubię mówić o sobie ale również potrafię słuchać jeżeli chcesz pogadać o wszystkim i o niczym czekam. Wiek 40-50.Pozdrawia m miłego wieczoru
#40 Aga 2021-08-07 11:56
Cześć. Szukam dobrej, empatycznej osoby z którą będę mogła się zaprzyjaźnić. Pozdrawiam :)
#39 Ania 2021-06-27 02:11
Szukam przyjaciółki do korespondencji a nawet spotkań przy kawie,którą kocham.
#38 Alicja 2021-06-25 12:15
pewnie Was zdziwi co robi tu taka osoba jak ja, w wieku 66lat, jestem obecnie w UK i mam dużo czasu, nie mam z kim porozmawiać i podzielić się tym co czuje, odkąd straciłam rodziców mam depresję i nie mogę z tego wyjść, pomyslałam ze może jest ktoś kto by znalał troche czasu i porozmawiał ze mną, pozdrawiam